шаблоны joomla на templete.ru

   

KLIMAWEN prowadzi działalność produkcyjno - handlowo - usługową w branży sanitarnej - wentylacja i klimatyzacja. Podstawową działalnością firmy jest produkcja oraz dystrybucja urządzeń i elementów instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz systemów montażowych.

  Zakład produkcyjny specjalizuje się w PRODUKCJI kanałów i kształtek prostokątnych, tłumików akustycznych, filtrów powietrza, okapów, czerpni i wyrzutni ściennych i dachowych, podstaw i cokołów dachowych oraz dodatkowych elementów wyposażenia instalacji. Systematycznie wychodząc na przeciw wymaganiom klientów rozwijamy park maszynowy oraz poszerzamy ofertę handlową o nowe produkty i usługi.

Do grona naszych klientów zaliczają się instalatorzy, małe firmy i przedsiębiorstwa, duże koncerny ale również osoby prywatne, warsztaty i fabryki. Każde zlecenie, każdego klienta traktujemy jednakowo poważnie.

Z szacunkiem, powagą i starannością przy współpracy z firmami wykonawczymi staramy się realizować nawet najtrudniejsze zagadnienia związane z branżą sanitarną.

Naszą dewizą od ponad 5 lat jest wytwarzanie i przygotowanie elementów w jak najkrótszym czasie pozwalającym na szybki montaż instalacji i możliwe szybkie zakończenie wykonywanych prac przez instalatora. Działamy w systemie "ekspresowej produkcji elementów wentylacyjnych" na wszelkich obiektach realizowanych w Polsce.

U nas wszystko jest na czas, na wczoraj albo za chwilę.

Cenimy NASZ WSPÓLNY CZAS - TWÓJ CZAS, bo sami wiemy ile CIEBIE kosztuje przestój budowy !!!